تارا صنعت البرز

۰۲۶۳۴۶۵۵۱۳۵ info@tid-eng.com

تجهيزات

سیم بکسل


معرفی محصول:

شرکت مهندسی تارا صنعت البرز عرضه کننده انواع سیم بکسل های صنعتی در سایزها و بافت های مختلف می باشد. سیم بکسل های ما جهت استفاده در انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، وینچ ، بالابر ، جرثقیل ماشینی ، جرثقیل برجی (تاور کرین) و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت های تولید کننده سیم بکسل در جهان

شرکت های زیادی در دنیا به تولید سیم بکسل می پردازند که بیش از صد تولید کننده متفاوت تنها در کشور چین فعالیت دارند و این نشان از گستردگی مصرف این قطعه صنعتی دارد. از بین کشورهای تولید کننده سیم بکسل کشور آلمان به عنوان مهد صنعت در دنیا فعالیت گسترده ای در این زمینه دارد. شرکت های آلمانی معتبری چون گوستاولف ، کارل اشتال، فون باومن که هر کدام در تولید ساختار نوعی از سیم بکسل معروفتر هستند. برای نمونه شرکت گوستاولف آلمان به عنوان یکی از معتبرترین تولید کننده گان سیم بکسل های مغز کنفی آسانسوری در دنیا شهرت دارد.. برخی برندهای کره ای چون الفانت نیز از تولید کنندگان معتبر سیم بکسل محسوب می باشند.

سیم بکسل یا طناب فولادی یکی از مهمترین اتصالات صنعتی چه در لیفتینگ و چه در زمینه اتصالات و ادوات کشنده محسوب می شود. سیم بکسل ها با توجه به تنوع بسیار گسترده در صنایع مختلف از جمله آسانسور، نفت گاز و پتروشیمی، حفاری، معادن و صنایع ماشین آلات در سایزها، متریال ها و البته ساختار های بسیار مختلفی تولید و عرضه می شوند.

با توجه به نوع کاربری و محل استفاده سیم بکسل ها از جنس های مختلف فولاد با تنسایل مختلف بصورت گالوانیزه و سیاه و همچنین از گرید های مختلف استنلس استیل 304 و 316 تولید و عرضه می شوند.

دسته بندی های بسیار متنوعی از سیم بکسل ها وجود دارند که برخی از آنها با در نظر گرفتن کاربرد مثل سیم بکسل آسانسوری و سیم بکسل حفاری، برخی بر حسب نوع مغزی مثل سیم بکسل مغز فولادی و مغز کنفی، بر حسب نوع و جهت گردش استرند ها مثل سیم بکسل نتاب و بتاب، برخی بر حسب ساختار بافت مثل استاندارد و سیل و گاهی نیز بطور ساده تر بر حسب متریال مثل سیم بکسل فولادی ، فولادی گالوانیزه و استنلس استیل دسته بندی می شوند.

تمامی سیم بکسل ها دارای گواهینامه فنی تست می باشند و ساخت معتبرترین شرکت های تولید کننده سیم بکسل از سراسر جهان می باشند.

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن های 02634657611 و 02634657612 تماس حاصل فرمایید .

الفانت کره جنوبی

گوستاو ولف آلمان

فایفر آلمان